Çocukluk Fotoğrafını Gördüğümüz Siyasetçi

Gül, cumhurbaşkanı adaylığıyla birlikte medyanın da baş konuğu oldu. Karısı, çocukları, köydeki anne-babası ayrı ayrı haber yapıldı. Bu karmaşada gazete sayfalarında Abdullah Gül'ün çocukluk fotoğrafları da göze çarptı.


BİA Haber Merkezi
25/04/2007    Nilüfer ZENGİN

BİA (Ankara) - İtiraf edelim, siyasetçilerin özel hayatına dair bir haber görünce ilgilenmeden edemeyiz. İki gündür ülkenin gündemi Abdullah Gül'ün adaylığı, kim olduğu, ne yapacağı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP),dün (25 Nisan) Abdullah Gül'ü cumhurbaşkanı adayı olarak belirledi .

Bunun üzerine Hayrünnisa Gül'ün okula türbanla giremediği için önce Danıştay'a sonra AİHM'ye yaptığı başvuru, çocuklarının nerede okuduğu, anne babasının nasıl yaşadığına kadar her şey haber oldu.

Gül'ün çocukluk fotoğraflarının medyada yer almasının da gözden kaçırılmaması gerektiğini düşünüyoruz... Hatta Abdullah Gül, sevimli bir jestle kişisel web sitesinin ana sayfasına bir bebeklik fotoğrafını koymuş...

Abdullah Gül'ün gazete sayfalarında göze çarpan çocukluk ve ilk gençlik fotoğraflarının, onun kim olduğuna ve hayatına dair en ilginç belgeler olduğunu düşünüyoruz.

Abdullah Gül'ün internet sitesinde cumhurbaşkanlığı adaylığına dair bir anket köşesi var.

"Irak'a müdahale ile ilgili hükümet tezkeresinin TBMM''de yeterli desteği alamamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?" "Dışişleri Bakanı Sn. Abdullah GÜL'ün dış politikada sergilediği performansı nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorularının halkın yorumlarına açıldığı anketler de var. (NZ)
.....
.....
sayfa başına dön
 
 
Ana Sayfa'ya Git